- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Aluminium | Kołnierz: Kołnierz powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0364810
Indeks: PLR0343295
Indeks: PLR0353814
Indeks: PLR0394808
Indeks: PLR03564155
Indeks: PLR0323290
Indeks: PLR03564195
Indeks: PLR03448115
Indeks: PLR0303895
Indeks: PLR0374808
Indeks: PLR0306416
Indeks: PLR03432125
Indeks: PLR0324811
Indeks: PLR0343816
Indeks: PLR0323275
Indeks: PLR0354808
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Aluminium | Kołnierz: Kołnierz powiększony
check_circle
check_circle