- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0373895
Indeks: PLR03264125
Indeks: PLR03232105
Indeks: PLR0306422
Indeks: PLR0383806
Indeks: PLR0353295
Indeks: PLR03564125
Indeks: PLR0383808
Indeks: PLR0353818
Indeks: PLR0383214
Indeks: PLR0363208
Indeks: PLR0373806
Indeks: PLR0324008
Indeks: PLR0383816
Indeks: PLR0303295
Indeks: PLR0313895
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle