- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0393265
Indeks: PLR03064125
Indeks: PLR0383816
Indeks: PLR0386420
Indeks: PLR0386416
Indeks: PLR030821
Indeks: PLR0386412
Indeks: PLR0374808
Indeks: PLR0384820
Indeks: PLR0303265
Indeks: PLR03038125
Indeks: PLR0373808
Indeks: PLR0324011
Indeks: PLR0384808
Indeks: PLR0353208
Indeks: PLR0343208
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle