- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0374808
Indeks: PLR0354821
Indeks: PLR0353895
Indeks: PLR0383816
Indeks: PLR03048125
Indeks: PLR0383806
Indeks: PLR0324895
Indeks: PLR0324095
Indeks: PLR0403208
Indeks: PLR0364808
Indeks: PLR0303811
Indeks: PLR0306416
Indeks: PLR03264125
Indeks: PLR0373295
Indeks: PLR0323212
Indeks: PLR0303295
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle