- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Miedź | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR03564195
Indeks: PLR0383814
Indeks: PLR0323275
Indeks: PLR03432125
Indeks: PLR0383212
Indeks: PLR0373812
Indeks: PLR0403810
Indeks: PLR03448145
Indeks: PLR03564155
Indeks: PLR0383816
Indeks: PLR0304895
Indeks: PLR0403295
Indeks: PLR0353211
Indeks: PLR03032125
Indeks: PLR0403208
Indeks: PLR03032105
NIT CLOSEX
Część nitująca: Miedź | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle