- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0393265
Indeks: PLR0324811
Indeks: PLR0383814
Indeks: PLR0363210
Indeks: PLR0403808
Indeks: PLR0353808
Indeks: PLR0314813
Indeks: PLR0303808
Indeks: PLR0383214
Indeks: PLR0343816
Indeks: PLR0373806
Indeks: PLR0353265
Indeks: PLR03138125
Indeks: PLR03064125
Indeks: PLR0303811
Indeks: PLR0304811
NIT CLOSEX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle