- Obecnie brak na stanie
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0384808
Indeks: PLR0304818
Indeks: PLR0344818
Indeks: PLR03240125
Indeks: PLR0323275
Indeks: PLR0384812
Indeks: PLR0353295
Indeks: PLR0353208
Indeks: PLR0373208
Indeks: PLR03932125
Indeks: PLR0343895
Indeks: PLR0304825
Indeks: PLR0364008
Indeks: PLR0374895
Indeks: PLR0353211
Indeks: PLR0324811
NIT CLOSEX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle