- Obecnie brak na stanie
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR02532111
Indeks: PLR0274822
Indeks: PLR0224822
Indeks: PLR0194825
Indeks: PLR0223814
Indeks: PLR0203820
Indeks: PLR0214814
Indeks: PLR0194818
Indeks: PLR0214822
Indeks: PLR0284815
Indeks: PLR0203814
Indeks: PLR0204816
Indeks: PLR0224827
Indeks: PLR0224830
Indeks: PLR0193214
Indeks: PLR0284810
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle