- Obecnie brak na stanie
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0223812
Indeks: PLR0283212
Indeks: PLR0203810
Indeks: PLR0223214
Indeks: PLR0274016
Indeks: PLR0214816
Indeks: PLR0203808
Indeks: PLR0214812
Indeks: PLR0224818
Indeks: PLR0224825
Indeks: PLR0203216
Indeks: PLR0284812
Indeks: PLR0203816
Indeks: PLR02948102
Indeks: PLR0203214
Indeks: PLR0194830
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
check_circle
check_circle