- Obecnie brak na stanie
NIT MULTIX
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0193814
Indeks: PLR0224827
Indeks: PLR0294821
Indeks: PLR0284810
Indeks: PLR0203814
Indeks: PLR02938108
Indeks: PLR02948102
Indeks: PLR02948175
Indeks: PLR0223216
Indeks: PLR0274020
Indeks: PLR0294814
Indeks: PLR0273214
Indeks: PLR0194822
Indeks: PLR02740113
Indeks: PLR0214827
Indeks: PLR0214812
NIT MULTIX
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle