- Obecnie brak na stanie
NIT MULTIX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0196425
Indeks: PLR0204812
Indeks: PLR02548248
Indeks: PLR0194818
Indeks: PLR0194820
Indeks: PLR0194816
Indeks: PLR02538169
Indeks: PLR0203214
Indeks: PLR0194810
Indeks: PLR0204820
Indeks: PLR0223214
Indeks: PLR0293212
Indeks: PLR0193010
Indeks: PLR0296416
Indeks: PLR0194822
Indeks: PLR0193206
NIT MULTIX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle