- Obecnie brak na stanie
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półokrągły
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0274822
Indeks: PLR0223818
Indeks: PLR0203808
Indeks: PLR0284812
Indeks: PLR0223210
Indeks: PLR0214818
Indeks: PLR0223814
Indeks: PLR0293212
Indeks: PLR0204818
Indeks: PLR02748169
Indeks: PLR02538169
Indeks: PLR0224822
Indeks: PLR0193010
Indeks: PLR0223208
Indeks: PLR0193006
Indeks: PLR0214816
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półokrągły
check_circle
check_circle