- Obecnie brak na stanie
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0194812
Indeks: PLR0283810
Indeks: PLR0274812
Indeks: PLR0194822
Indeks: PLR0203810
Indeks: PLR0203820
Indeks: PLR0193812
Indeks: PLR0224812
Indeks: PLR0293817
Indeks: PLR02532111
Indeks: PLR0214827
Indeks: PLR0224825
Indeks: PLR0256412
Indeks: PLR0296412
Indeks: PLR0223820
Indeks: PLR0204816
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle