- Obecnie brak na stanie
NIT MULTIX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0204820
Indeks: PLR02548103
Indeks: PLR0203814
Indeks: PLR0274810
Indeks: PLR0214820
Indeks: PLR0204814
Indeks: PLR0193008
Indeks: PLR0193006
Indeks: PLR02938108
Indeks: PLR0193010
Indeks: PLR0203818
Indeks: PLR0193814
Indeks: PLR0284810
Indeks: PLR02532095
Indeks: PLR0274020
Indeks: PLR02538127
NIT MULTIX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle