- Obecnie brak na stanie
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz extra powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0203814
Indeks: PLR0274822
Indeks: PLR0194812
Indeks: PLR0224825
Indeks: PLR0223810
Indeks: PLR02938108
Indeks: PLR0194830
Indeks: PLR0193208
Indeks: PLR0254830
Indeks: PLR0203208
Indeks: PLR0223216
Indeks: PLR0194814
Indeks: PLR0194822
Indeks: PLR02948175
Indeks: PLR0224814
Indeks: PLR0193820
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz extra powiększony
check_circle
check_circle