- Obecnie brak na stanie
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0194820
Indeks: PLR0296416
Indeks: PLR0193208
Indeks: PLR0223816
Indeks: PLR0203812
Indeks: PLR0203810
Indeks: PLR0223210
Indeks: PLR02532111
Indeks: PLR0214814
Indeks: PLR0203814
Indeks: PLR0194818
Indeks: PLR0224812
Indeks: PLR0253216
Indeks: PLR0224810
Indeks: PLR0193010
Indeks: PLR0284825
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
check_circle
check_circle