- Obecnie brak na stanie
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0203214
Indeks: PLR0203210
Indeks: PLR0274830
Indeks: PLR0193006
Indeks: PLR0194814
Indeks: PLR0203808
Indeks: PLR02740113
Indeks: PLR0284812
Indeks: PLR0273297
Indeks: PLR0223214
Indeks: PLR0203816
Indeks: PLR0204816
Indeks: PLR02848175
Indeks: PLR02538169
Indeks: PLR0194830
Indeks: PLR0194816
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
check_circle
check_circle