- Obecnie brak na stanie
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0193008
Indeks: PLR0256412
Indeks: PLR0223818
Indeks: PLR02948127
Indeks: PLR0194825
Indeks: PLR0204810
Indeks: PLR0193206
Indeks: PLR0284812
Indeks: PLR02548103
Indeks: PLR0214816
Indeks: PLR0193010
Indeks: PLR0214822
Indeks: PLR02548151
Indeks: PLR02538127
Indeks: PLR0193216
Indeks: PLR0256425
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle