- Obecnie brak na stanie
NIT MULTIX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0273297
Indeks: PLR0223810
Indeks: PLR0284825
Indeks: PLR0204814
Indeks: PLR02538169
Indeks: PLR0224816
Indeks: PLR0194827
Indeks: PLR0193212
Indeks: PLR02532095
Indeks: PLR0283212
Indeks: PLR0283812
Indeks: PLR0204810
Indeks: PLR0283815
Indeks: PLR0193010
Indeks: PLR0223818
Indeks: PLR0274016
NIT MULTIX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle