- Obecnie brak na stanie
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz extra powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0224816
Indeks: PLR0253820
Indeks: PLR0203820
Indeks: PLR0223812
Indeks: PLR0203808
Indeks: PLR0224830
Indeks: PLR0214810
Indeks: PLR0253895
Indeks: PLR0204820
Indeks: PLR0193206
Indeks: PLR0296416
Indeks: PLR0203812
Indeks: PLR0203212
Indeks: PLR02848175
Indeks: PLR02538127
Indeks: PLR0193216
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz extra powiększony
check_circle
check_circle