- Obecnie brak na stanie
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półokrągły
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0214812
Indeks: PLR02538169
Indeks: PLR02948175
Indeks: PLR0193812
Indeks: PLR0286415
Indeks: PLR0203208
Indeks: PLR0194830
Indeks: PLR0196412
Indeks: PLR0286420
Indeks: PLR0193820
Indeks: PLR0224814
Indeks: PLR0274822
Indeks: PLR02538127
Indeks: PLR02938145
Indeks: PLR0193006
Indeks: PLR0214818
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półokrągły
check_circle
check_circle