- Obecnie brak na stanie
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0194827
Indeks: PLR0286420
Indeks: PLR02548103
Indeks: PLR0203812
Indeks: PLR0193008
Indeks: PLR0283214
Indeks: PLR0194812
Indeks: PLR0214812
Indeks: PLR0293214
Indeks: PLR0203810
Indeks: PLR0203216
Indeks: PLR0194822
Indeks: PLR02548151
Indeks: PLR02748169
Indeks: PLR0223814
Indeks: PLR02948175
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle