- Obecnie brak na stanie
NIT MULTIX
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR02548103
Indeks: PLR0293214
Indeks: PLR0284812
Indeks: PLR02548151
Indeks: PLR0214827
Indeks: PLR0293209
Indeks: PLR0204812
Indeks: PLR0193012
Indeks: PLR0224812
Indeks: PLR0203212
Indeks: PLR0193820
Indeks: PLR0223812
Indeks: PLR0284810
Indeks: PLR0194825
Indeks: PLR0224822
Indeks: PLR0223208
NIT MULTIX
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle