- Obecnie brak na stanie
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0214818
Indeks: PLR0194820
Indeks: PLR02548248
Indeks: PLR02740113
Indeks: PLR02948127
Indeks: PLR0193814
Indeks: PLR0274016
Indeks: PLR0253216
Indeks: PLR0193006
Indeks: PLR0223214
Indeks: PLR0283812
Indeks: PLR0284810
Indeks: PLR02948175
Indeks: PLR0193208
Indeks: PLR0193808
Indeks: PLR0203808
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle