- Obecnie brak na stanie
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0203810
Indeks: PLR02938125
Indeks: PLR0224822
Indeks: PLR0193818
Indeks: PLR0224816
Indeks: PLR0193808
Indeks: PLR0193810
Indeks: PLR0274008
Indeks: PLR0194810
Indeks: PLR0256425
Indeks: PLR0224820
Indeks: PLR0284815
Indeks: PLR0274810
Indeks: PLR0223820
Indeks: PLR0223814
Indeks: PLR0193812
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle