Indeks: PLR0214810
NIT MULTIX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty 8mm
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0214810
Indeks: PLR0223820
Indeks: PLR0283812
Indeks: PLR0193210
Indeks: PLR0223814
Indeks: PLR0193814
Indeks: PLR0223808
Indeks: PLR02548248
Indeks: PLR0214816
Indeks: PLR0224825
Indeks: PLR0253216
Indeks: PLR02740113
Indeks: PLR02938108
Indeks: PLR0193212
Indeks: PLR0284812
Indeks: PLR0253208
NIT MULTIX
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty 8mm
check_circle
check_circle