- Obecnie brak na stanie
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półokrągły
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR02938108
Indeks: PLR0283214
Indeks: PLR0274020
Indeks: PLR0193810
Indeks: PLR0194825
Indeks: PLR0196425
Indeks: PLR0196412
Indeks: PLR0224812
Indeks: PLR0214814
Indeks: PLR0273214
Indeks: PLR0284810
Indeks: PLR0283212
Indeks: PLR02548169
Indeks: PLR0194827
Indeks: PLR02538169
Indeks: PLR0274016
NIT MULTIX
Część nitująca: Aluminium| Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półokrągły
check_circle
check_circle