- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR01450205
Indeks: PLR0103008
Indeks: PLR0104820
Indeks: PLR0104825
Indeks: PLR0143810
Indeks: PLR0095020
Indeks: PLR0124818
Indeks: PLR0092410
Indeks: PLR0103816
Indeks: PLR0133008
Indeks: PL0423016
Indeks: PLR0123214
Indeks: PL0014860
Indeks: PL0033218
Indeks: PL0055010
Indeks: PL0035812
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle