- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0434825
Indeks: PL0413812
Indeks: PLR0104850
Indeks: PLR0093814
Indeks: PL0034810
Indeks: PLR0105014
Indeks: PL0414808
Indeks: PLR0435016
Indeks: PLR0435018
Indeks: PLR01450172
Indeks: PLR0423816
Indeks: PL0413008
Indeks: PL0034850
Indeks: PLR0434918
Indeks: PLR0133812
Indeks: PL0035812
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle