- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz extra powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0114916
Indeks: PLR0106422
Indeks: PLR0163010
Indeks: PLR0136415
Indeks: PLR0135012
Indeks: PL0012412
Indeks: PLR0144816
Indeks: PL0423020
Indeks: PL0013805
Indeks: PL0036425
Indeks: PL0015010
Indeks: PLR0426012
Indeks: PLR01450205
Indeks: PLR0123814
Indeks: PLR0124822
Indeks: PLR0106426
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz extra powiększony
check_circle
check_circle