- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PL0035027
Indeks: PLR0163208
Indeks: PLR0092810
Indeks: PLR0163816
Indeks: PLR0104816
Indeks: PL0016412
Indeks: PLR0105035
Indeks: PL0035810
Indeks: PLR01450080
Indeks: PLR0123816
Indeks: PLR0094820
Indeks: PLR0434930
Indeks: PLR0133012
Indeks: PLR0116016
Indeks: PLR0426416
Indeks: PLR0135035
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle