- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz extra powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0092410
Indeks: PLR0134827
Indeks: PLR0423825
Indeks: PLR0114914
Indeks: PLR01450135
Indeks: PLR0123810
Indeks: PLR0154814
Indeks: PL0015050
Indeks: PLR0434818
Indeks: PLR0093812
Indeks: PL0013814
Indeks: PLR0123808
Indeks: PL0423012
Indeks: PLR0104812
Indeks: PLR0123006
Indeks: PLR0123010
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz extra powiększony
check_circle
check_circle