- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PL0034808
Indeks: PLR01450135
Indeks: PLR0103816
Indeks: PL0013820
Indeks: PLR0092808
Indeks: PL0014828
Indeks: PLR0153814
Indeks: PL0055045
Indeks: PLR0154808
Indeks: PLR0124820
Indeks: PLR0113816
Indeks: PL0054840
Indeks: PL0015012
Indeks: PLR0102408
Indeks: PLR0135010
Indeks: PL0012920
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle