- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal nierdzewna A4 | Trzpień: Stal nierdzewna A4 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0105020
Indeks: PL0414835
Indeks: PLR0153806
Indeks: PLR0136415
Indeks: PL0055035
Indeks: PLR01450172
Indeks: PLR0113810
Indeks: PLR0123010
Indeks: PLR0163008
Indeks: PL0416010
Indeks: PL0055016
Indeks: PL0054816
Indeks: PLR0153210
Indeks: PLR0434818
Indeks: PL0013210
Indeks: PLR0104820
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal nierdzewna A4 | Trzpień: Stal nierdzewna A4 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle