- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz extra powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR01450172
Indeks: PLR0424835
Indeks: PL0013810
Indeks: PLR0423820
Indeks: PLR0093216
Indeks: PLR0103210
Indeks: PLR0133206
Indeks: PLR0133820
Indeks: PLR0425025
Indeks: PL0013812
Indeks: PL0036416
Indeks: PLR0425016
Indeks: PL0014814
Indeks: PL0013830
Indeks: PL0015826
Indeks: PL0015012
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz extra powiększony
check_circle
check_circle