- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Aluminium | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PL0013812R9005
Indeks: PL0413208
Indeks: PLR0093206
Indeks: PLR0124820
Indeks: PLR01450135
Indeks: PL0013220
Indeks: PLR0136412
Indeks: PLR01450235
Indeks: PL0015840
Indeks: PLR0434910
Indeks: PLR0123006
Indeks: PLR0104835
Indeks: PL0014825
Indeks: PL0016426
Indeks: PL0416420
Indeks: PL0033814
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Aluminium | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle