- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0154808
Indeks: PLR0143810
Indeks: PLR0103208
Indeks: PLR0105030
Indeks: PLR0434812
Indeks: PLR0424816
Indeks: PLR0153208
Indeks: PL0013210
Indeks: PLR0123212
Indeks: PL0014814
Indeks: PLR0163212
Indeks: PLR01450135
Indeks: PL0035021
Indeks: PL0055021
Indeks: PL0013220
Indeks: PLR0103012
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle