- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0095016
Indeks: PLR0174816
Indeks: PLR0095010
Indeks: PL0413812
Indeks: PL0013814
Indeks: PLR01450172
Indeks: PLR0092812
Indeks: PL0054828
Indeks: PLR0174808
Indeks: PLR0113810
Indeks: PLR0434812
Indeks: PL0054814
Indeks: PL0035040
Indeks: PL0054820R9005
Indeks: PL0013820
Indeks: PL0035810
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle