- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0104835
Indeks: PLR0124808
Indeks: PL0014812
Indeks: PLR0113214
Indeks: PLR01450135
Indeks: PLR0153008
Indeks: PL0033218
Indeks: PL0013411
Indeks: PL0034820
Indeks: PLR0154818
Indeks: PLR0103810
Indeks: PLR0144825
Indeks: PLR0123808
Indeks: PLR0133206
Indeks: PL0035821
Indeks: PLR0124816
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz powiększony
check_circle
check_circle