- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PL0033830
Indeks: PLR0114814
Indeks: PL0054828
Indeks: PLR0164816
Indeks: PL0035818
Indeks: PLR0154821
Indeks: PLR01450105
Indeks: PLR0094825
Indeks: PLR0123812
Indeks: PL0015010
Indeks: PL0055024
Indeks: PLR0113212
Indeks: PL0015818
Indeks: PLR0123208
Indeks: PLR0106415
Indeks: PLR0103206
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz powiększony
check_circle
check_circle