- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0435010
Indeks: PL0014812
Indeks: PL0033206
Indeks: PL0035821
Indeks: PLR0103806
Indeks: PLR0423812
Indeks: PLR0434920
Indeks: PLR0135008
Indeks: PL0013409
Indeks: PLR0094814
Indeks: PL0016418
Indeks: PLR01450080
Indeks: PLR0154818
Indeks: PLR0144820
Indeks: PLR0425035
Indeks: PL0014828
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle