Indeks: PLR06364155
NIT XLOCK
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty 13mm
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR06364155
Indeks: PLR05578280
Indeks: PLR06248090
Indeks: PLR0584816,5
Indeks: PLR05578160
Indeks: PLR05564265
Indeks: PLR05564225
Indeks: PLR05578190
Indeks: PLR06148190
Indeks: PLR06364195
Indeks: PLR06248190
Indeks: PLR06248115
Indeks: PLR06248165
Indeks: PLR05578250
Indeks: PLR05564205
Indeks: PLR05564165
NIT XLOCK
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty 13mm
check_circle
check_circle