Indeks: PLR05564105
NIT XLOCK
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty 16mm
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR05564105
Indeks: PLR06264145
Indeks: PLR06364235
Indeks: PLR05864125
Indeks: PLR0584819
Indeks: PLR06164235
Indeks: PLR06364135
Indeks: PLR06264105
Indeks: PLR06264165
Indeks: PLR06464175
Indeks: PLR05564305
Indeks: PLR0584890
Indeks: PLR05578160
Indeks: PLR05564125
Indeks: PLR06148140
Indeks: PLR06248140
NIT XLOCK
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty 16mm
check_circle
check_circle