- Obecnie brak na stanie
NIT XLOCK
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR06248190
Indeks: PLR05578190
Indeks: PLR06248090
Indeks: PLR05578160
Indeks: PLR0584819
Indeks: PLR05548165
Indeks: PLR05564125
Indeks: PLR05878220
Indeks: PLR06264205
Indeks: PLR05864125
Indeks: PLR05578130
Indeks: PLR0584814
Indeks: PLR0554819
Indeks: PLR06264145
Indeks: PLR06164215
Indeks: PLR06164195
NIT XLOCK
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle