- Obecnie brak na stanie
NIT XLOCK
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR05564205
Indeks: PLR05864205
Indeks: PLR05564185
Indeks: PLR06164195
Indeks: PLR05864225
Indeks: PLR06164175
Indeks: PLR06148115
Indeks: PLR06264165
Indeks: PLR0584819
Indeks: PLR06364175
Indeks: PLR05878190
Indeks: PLR06248140
Indeks: PLR05564125
Indeks: PLR05548115
Indeks: PLR06148190
Indeks: PLR05864105
NIT XLOCK
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle