- Obecnie brak na stanie
NIT XLOCK
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR05848115
Indeks: PLR0584816,5
Indeks: PLR06164235
Indeks: PLR05564305
Indeks: PLR06164155
Indeks: PLR06364135
Indeks: PLR06164135
Indeks: PLR06364115
Indeks: PLR06148190
Indeks: PLR05564145
Indeks: PLR05864185
Indeks: PLR05564265
Indeks: PLR05578190
Indeks: PLR06264205
Indeks: PLR06264125
Indeks: PLR0584814
NIT XLOCK
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle