- Obecnie brak na stanie
NIT XLOCK
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR06148165
Indeks: PLR06264185
Indeks: PLR05864165
Indeks: PLR05548165
Indeks: PLR06164215
Indeks: PLR06148115
Indeks: PLR0584890
Indeks: PLR06264205
Indeks: PLR05578310
Indeks: PLR05878160
Indeks: PLR06364195
Indeks: PLR06364175
Indeks: PLR05578160
Indeks: PLR06364155
Indeks: PLR05548115
Indeks: PLR0554819
NIT XLOCK
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle