- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0163006
Indeks: PL0033818
Indeks: PLR0103820
Indeks: PLR01450205
Indeks: PL0013407
Indeks: PLR0424812
Indeks: PL0054828
Indeks: PLR0103822
Indeks: PLR0133212
Indeks: PL0413806
Indeks: PL0033812
Indeks: PLR0154816
Indeks: PL0015816
Indeks: PL0414830
Indeks: PLR0093818
Indeks: PL0015014
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz powiększony
check_circle
check_circle