- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR01450135
Indeks: PLR0133820
Indeks: PLR0164816
Indeks: PLR0143808
Indeks: PL0413814
Indeks: PLR0434818
Indeks: PLR0105050
Indeks: PLR0434816
Indeks: PLR0153210
Indeks: PLR0133012
Indeks: PLR0103812
Indeks: PLR0105014
Indeks: PLR0425030
Indeks: PLR0116020
Indeks: PLR0093212
Indeks: PLR0154821
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle