- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0105022
Indeks: PLR01450105
Indeks: PLR01450172
Indeks: PL0423220
Indeks: PLR0124818
Indeks: PL0012410
Indeks: PLR0104808
Indeks: PLR0133006
Indeks: PLR0136018
Indeks: PLR0105820
Indeks: PLR01450235
Indeks: PL0034840
Indeks: PLR0095016
Indeks: PL0423016
Indeks: PLR0104814
Indeks: PL0423008
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz powiększony
check_circle
check_circle