- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal nierdzewna A4 | Trzpień: Stal nierdzewna A4 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0435025
Indeks: PLR0103216
Indeks: PLR0105025
Indeks: PL0033210
Indeks: PLR0123210
Indeks: PLR0093810
Indeks: PLR0435010
Indeks: PLR0144808
Indeks: PLR0134825
Indeks: PLR0143818
Indeks: PL0014850
Indeks: PLR0106422
Indeks: PLR0113812
Indeks: PLR0425016
Indeks: PLR01450205
Indeks: PLR0424812
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Stal nierdzewna A4 | Trzpień: Stal nierdzewna A4 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle