- Obecnie brak na stanie
NIT XLOCK
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR06164175
Indeks: PLR05864185
Indeks: PLR05548165
Indeks: PLR05578190
Indeks: PLR05564205
Indeks: PLR06248140
Indeks: PLR06164235
Indeks: PLR06164195
Indeks: PLR06364235
Indeks: PLR0554814
Indeks: PLR05564165
Indeks: PLR05578280
Indeks: PLR05564145
Indeks: PLR05578250
Indeks: PLR06364195
Indeks: PLR06264125
NIT XLOCK
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle