- Obecnie brak na stanie
NIT XLOCK
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR06248140
Indeks: PLR05578310
Indeks: PLR05564305
Indeks: PLR05848115
Indeks: PLR06364135
Indeks: PLR06364155
Indeks: PLR06364115
Indeks: PLR0584814
Indeks: PLR0554814
Indeks: PLR06164195
Indeks: PLR05864225
Indeks: PLR0584819
Indeks: PLR05864205
Indeks: PLR06164235
Indeks: PLR06248165
Indeks: PLR06464175
NIT XLOCK
Część nitująca: Stal nierdzewna A2 | Trzpień: Stal nierdzewna A2 | Kołnierz: Kołnierz półkulisty
check_circle
check_circle